Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču izsūtīšanu 2 darba dienu laikā, skaitot no brīža, kad ir saņemta apmaksa par preci.

Atteikuma tiesības

Saskaņā ar Latvijas Ministru kabineta noteikumiem Nr.207 pircējam ir tiesības atteikties no iegādātās preces un atgriezt to 14 kalendāra dienu laikā no pirkuma brīža.

Ja vēlaties atgriezt iegādātās preces, pēc sazināšanās ar mums pa tālr. +371 27784477 vai pa e-pastu: [email protected]. Jums tiks nosūtīta atteikuma iesniegšanas veidlapa. Pircēja pienākums ir septiņu dienu laikā pēc rakstveida atteikuma iesniegšanas vai nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.

Lai izvairītos no pārpratumiem, pirms pasūtījuma veikšanas, lūdzam pārliecināties, vai preces atbilst jūsu iecerēm. Neskaidrību gadījumā aicinām uzdot mums jautājumus pa tālr. +371 27784477, vai sūtot tos uz e-pastu: [email protected], kā arī izmantot mājas lapas kontaktu formu.

LR Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa paredz, ka patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. SIA Business Trade Company patur tiesības atteikt pircējam izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir bojāts vai atvērts, kā arī ja nav ievērots preces uzglabāšanas prasības (mitrums, temperatūras režīms).

Ja ir iegādāta prece ar defektu, pircējam nekavējoties ir jāpaziņo par SIA Business Trade Company, pretēja gadījumā preci atgriezt atpakaļ nebūs iespējams.

Par preci samaksātā nauda tiks atgriezta ar pārskatījumu 10 darba dienu laikā pēc patērētāja rakstveida atteikuma saņemšanas un preces ienākšanas SIA Business Trade Company noliktavā.

Atsakoties no preces, nauda par veikto piegādi netiek atmaksāta.

Ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un MK noteikumiem Jūs varat iepazīties www.likumi.lv.

Datu apstrāde un Privātuma politika

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. 

Ar Privātuma politiku ir iespēja iepazīties šeit: Privātuma politika